Nevşehir Ürgüp de ocakbaşı havalandırma sistemi kuruldu…

Haziran 2020 tarihinde Aydede Restaurant Ocakbaşı lokantasında kendin pişir kendin ye usulü ocakbaşı havalandırma sistemi yapılması için firmamızdan teknik destek talibinde bulunması üzerine teknik ekibimiz yerinde keşif yaparak en uygun ve ideal proje çalışması yapıldı.

Her masa için davlumbaz hesapları yapılarak kanal tasarımı çalışması yapılarak ideal havalandırma hesaplamalarını yaptık. En iyi ve sağlıklı bir havalandırma sistemi için seyrek kanatlı hücreli aspiratör cihazlarımızı kullandık. sistemi devreye aldık.  Yaptığımız denemelerde her masada bulunan davlumbazlardan herhangi bir duman kaçağı olmadan gayet sağlıklı bir çekiş sistemi yaptık. Firma yetkilileri de gayet memnun kaldılar.

Bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.Haziran 2020 tarihinde Nevşehir Ürgüp Kapadokya bölgesinde hizmet veren Aydede Ocakbaşı Restaurant havalandırma sistemi devreye alınarak teslim edildi. İşletmemize hayırlı olsun. Bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

 

Bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.Haziran 2020 tarihinde Nevşehir Ürgüp Kapadokya bölgesinde hizmet veren Aydede Ocakbaşı Restaurant havalandırma sistemi devreye alınarak teslim edildi. İşletmemize hayırlı olsun.Bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.Haziran 2020 tarihinde Nevşehir Ürgüp Kapadokya bölgesinde hizmet veren Aydede Ocakbaşı Restaurant havalandırma sistemi devreye alınarak teslim edildi. İşletmemize hayırlı olsun.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.